KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271092
nr 1327 1092
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Torso". Signerad. Olja på duk, 49x40 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano